Dřevěné podlahy tělocvičen

se vyrábí z přírodních dřevin. Většinou jsou to dřeviny jako bříza, buk, dub, třešeň, olše. Některé dřevěné sportovní podlahy se vyrábějí z exotických dřevin. Mezi ty oblíbené patří teak, morado, gombeira a některé další.

Kromě standardních parketových vlysů a parket z domácích materiálů používáme i zahraniční systémové konstrukce sportovních podlah Haro Sports ( typy Stockholm, Berlin, Helsinki, Athen, Melbourne, Munchen, London, Montreal, Rom a Fitness ) a Tarkett Indoor Sports ( Reflex, Multiflex, Proflex, Sportable ) . Jedná se o sendvičové velkoplošné parketové podlahy na plošně pružných konstrukcích různých typů.

Dodávky sportovních podlah pro ČR

Naše firma dodává dřevěné sportovní podlahy pro celou republiku, jsme operativní. Můžete si objednat konzultaci, poptávku či rovnou nechat provést odhad přpadných rekonstrukcí Vašeho původního sportovního povrchu.

Dřevěné sportovní podlahy námi dodané

Sportovní podlahyjsou velmi kvalitní, a působí přirozeně příjemným dojmem. Při výběru dřevěné podlahy nespěchejte, většinou budete mít dřevěnou podlahu na celý život. Samozřejmě, že těmto podlahám se musí věnovat náležitá péče.

Záruka na dřevěné podlahy se běžně pohybuje kolem třiceti let. Kdo si dřevěnou podlahu pořídí určitě nebude litovat vynaložených prostředků, ale naopak bude překvapen skvělými vlastnostmi dřevěných podlah.

Pokládka dřevěných sportovních podlah

Pokládku dřevěných podlah přenechejte odborníkům. V naší firmě máme takové odborníky. Neodborná realizace pokládky podlahy může přinést velké problémy a tím se Vám mohou zvýšit náklady na pořízení sportovní podlahy ze dřeva.

Sdílejte a informujte:
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Add to favorites